S-1131B50UC-N4JTFU.pdf
| Voltage - Input (Max) | 16V | 16V | 16V | 36V | 36V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3.3V | 3V | 5V | 5V | 3.3V |
| Voltage - Output (Max) | - | - | - | - | - |
| Voltage Dropout (Max) | 0.41V @ 10mA | 0.41V @ 10mA | 0.25V @ 10mA | 0.8V @ 250mA (Typ) | 0.8V @ 250mA (Typ) |
| Current - Output | 50mA | 50mA | 75mA | 250mA | 250mA |
| Current - Quiescent (Iq) | 500 nA | 500 nA | 500 nA | 3.5 µA | 3.5 µA |
| Current - Supply (Max) | 1.8 µA | 1.8 µA | 2.1 µA | 8.5 µA | 8.5 µA |
| PSRR | - | - | - | 40dB (100Hz) | 45dB (100Hz) |