ABLIC Inc. S-1313B12-A4T2U3
Part No.:
S-1313B12-A4T2U3
Datasheet:
AnpuS-1313B12-A4T2U3.pdf
Voltage - Input (Max):
5.5V
Voltage - Output (Min/Fixed):
1.2V
Voltage - Output (Max):
Voltage Dropout (Max):
1.25V @ 100mA
Current - Output:
150mA
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C (TA)