ABLIC Inc. S-1313D25-A4T1U3
Part No.:
S-1313D25-A4T1U3
Package:
4-SMD, Flat Leads Exposed Pad
Datasheet:
AnpuS-1313D25-A4T1U3.pdf
Description:
IC REG LINEAR 2.5V 200MA HSNT4-A
Package/Case:
4-SMD, Flat Leads Exposed Pad
Voltage - Input (Max):
5.5V
Voltage - Output (Min/Fixed):
2.5V
Voltage - Output (Max):
Voltage Dropout (Max):
0.38V @ 100mA
Current - Output:
200mA
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C (TA)