EPSON SG-8018CG 12.3500M-TJHPA0
Part No.:
SG-8018CG 12.3500M-TJHPA0
Datasheet:
AnpuSG-8018CG 12.3500M-TJHPA0.pdf
Description:
XTAL OSC XO 12.3500MHZ CMOS SMD
Frequency:
12.35 MHz
Function:
Enable/Disable
Voltage - Supply:
1.62V ~ 3.63V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 105°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
3.5mA
Size / Dimension:
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)