EPSON SG-8101CG 156.2600M-TBGSA0
Part No.:
SG-8101CG 156.2600M-TBGSA0
Datasheet:
AnpuSG-8101CG 156.2600M-TBGSA0.pdf
Description:
SG-8101CG 156.2600M-TBGSA0: OSC
Series:
SG-8101
Frequency:
156.26 MHz
Function:
Standby (Power Down)
Voltage - Supply:
1.8V ~ 3.3V
Frequency Stability:
±15ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
6.8mA (Typ)
Size / Dimension:
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):
0.031" (0.80mm)