KYOCERA AVX CDR31BX103AKUS-ZANAF
Part No.:
CDR31BX103AKUS-ZANAF
Lead Style:
1. How to order CDR31BX103AKUS-ZANAF on Anpu?
3. Are the CDR31BX103AKUS-ZANAF price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CDR31BX103AKUS-ZANAF?
Packaging Tape & Reel (TR) Bulk Bulk Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Product Status Active Active Active Active Active
Capacitance 10000 pF - - - -
Tolerance ±10% - - - -
Voltage - Rated 50V - - - -
Temperature Coefficient BX - - - -
Operating Temperature -55°C ~ 125°C - - - -
Features - - - - -
Ratings - - - - -
Applications High Reliability - - - -
Failure Rate S (0.001%) - - - -
Mounting Type Surface Mount, MLCC - - - -
Package / Case 0805 (2012 Metric) - - - -
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) - - - -
Thickness (Max) 0.051" (1.30mm) - - - -