KYOCERA AVX CDR32BX103BKUS-ZANAM
Part No.:
CDR32BX103BKUS-ZANAM
Manufacturer:
KYOCERA AVX
Description:
CAP CER SMP MLC HI-REL
Manufacturer:
KYOCERA AVX
Lead Style:
1. How to order CDR32BX103BKUS-ZANAM on Anpu?
3. Are the CDR32BX103BKUS-ZANAM price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CDR32BX103BKUS-ZANAM?
Manufacturer KYOCERA AVX KYOCERA AVX KYOCERA AVX KYOCERA AVX KYOCERA AVX
Series Military, MIL-PRF-55681, CDR32 * * * *
Packaging Tape & Reel (TR) Bulk Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Product Status Active Active Active Active Active
Capacitance 10000 pF - - - -
Tolerance ±10% - - - -
Voltage - Rated 100V - - - -
Temperature Coefficient BX - - - -
Operating Temperature -55°C ~ 125°C - - - -
Applications High Reliability - - - -
Failure Rate S (0.001%) - - - -
Mounting Type Surface Mount, MLCC - - - -
Package / Case 1206 (3216 Metric) - - - -
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) - - - -
Thickness (Max) 0.051" (1.30mm) - - - -