Mercury Electronics Ind. Co. Ltd 25QHM53D4.0-45.325
Part No.:
25QHM53D4.0-45.325
Datasheet:
Anpu25QHM53D4.0-45.325.pdf
Description:
XTAL OSC SSXO 45.3250MHZ CMOS
Frequency:
45.325 MHz
Output:
CMOS
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
-4.00%, Down Spread
Current - Supply (Max):
15mA (Typ)
Size / Dimension:
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):
0.051" (1.30mm)