Mercury Electronics Ind. Co. Ltd 25QHTF32-23.70625-PD
Part No.:
25QHTF32-23.70625-PD
Datasheet:
Anpu25QHTF32-23.70625-PD.pdf
Description:
23.70625 MHz XO 2.5V 3.2X2.5 PD
Frequency:
23.70625 MHz
Function:
Standby (Power Down)
Voltage - Supply:
2.5V
Frequency Stability:
±50ppm
Absolute Pull Range (APR):
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:
Current - Supply (Max):
22mA
Size / Dimension:
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):
0.039" (1.00mm)