Microchip Technology PIC10LF322-I/MC
Part No.:
PIC10LF322-I/MC
Package:
8-VFDFN Exposed Pad
Datasheet:
AnpuPIC10LF322-I/MC.pdf
Description:
IC MCU 8BIT 896B FLASH 8DFN
Package/Case:
8-VFDFN Exposed Pad
Series:
PIC® 10F
Speed:
16MHz
Voltage - Supply (Vcc/Vdd):
1.8V ~ 3.6V
Operating Temperature:
-40°C ~ 85°C (TA)