Sensata-Airpax 209-1-1-52-2-9-100-H
Part No.:
209-1-1-52-2-9-100-H
Datasheet:
Anpu209-1-1-52-2-9-100-H.pdf
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 100A 125VDC
Mounting Type:
DIN Rail
Current Rating (Amps):
100A
Voltage Rating - AC:
Voltage Rating - DC:
125 V
Approval Agency:
1. How to order 209-1-1-52-2-9-100-H on Anpu?
3. Are the 209-1-1-52-2-9-100-H price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 209-1-1-52-2-9-100-H?
Current Rating (Amps) 10A 30A 45A - 100A
Voltage Rating - AC 240 V 240 V 240 V - -
Voltage Rating - DC - - - - 125 V