Sensata-Airpax 209-1-1REC4-51-2-8-15-V
Part No.:
209-1-1REC4-51-2-8-15-V
Datasheet:
Anpu209-1-1REC4-51-2-8-15-V.pdf
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 15A 125VDC
Mounting Type:
DIN Rail
Current Rating (Amps):
15A
Voltage Rating - AC:
Voltage Rating - DC:
125 V
Approval Agency:
1. How to order 209-1-1REC4-51-2-8-15-V on Anpu?
3. Are the 209-1-1REC4-51-2-8-15-V price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 209-1-1REC4-51-2-8-15-V?
Current Rating (Amps) 10A 30A 45A - 100A
Voltage Rating - AC 240 V 240 V 240 V - -
Voltage Rating - DC - - - - 125 V