Sensata-Airpax CELBXK1-1REC5-51F-50.0-AG-R6-V
Part No.:
CELBXK1-1REC5-51F-50.0-AG-R6-V
Datasheet:
AnpuCELBXK1-1REC5-51F-50.0-AG-R6-V.pdf
Description:
CIRCUIT BRKR MAG-HYDR LEVER 50A
Current Rating (Amps):
50A
Approval Agency:
1. How to order CELBXK1-1REC5-51F-50.0-AG-R6-V on Anpu?
3. Are the CELBXK1-1REC5-51F-50.0-AG-R6-V price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CELBXK1-1REC5-51F-50.0-AG-R6-V?
Current Rating (Amps) - 20A 30A 40A 5A