CELK1-1-51-125.-A-01-T.pdf
| Image |  |
| Series | SNAPAK® | CEL | CEL | CEL | CEL |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Product Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Mounting Type | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount |
| Current Rating (Amps) | 80A | 125A | 10A | 3A | 4A |