Sensata-Airpax CELK1-1REC4-40203-80-V
Part No.:
CELK1-1REC4-40203-80-V
Manufacturer:
Sensata-Airpax
Category:
Circuit Breakers
Package:
Datasheet:
AnpuCELK1-1REC4-40203-80-V.pdf
Description:
CIR BRKR,HYDMAG
Manufacturer:
Sensata-Airpax
Series:
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Mounting Type:
Breaker Type:
Current Rating (Amps):
Voltage Rating - AC:
Voltage Rating - DC:
Actuator Type:
Number of Poles:
Illumination:
Illumination Voltage (Nominal):
Approval Agency:
1. How to order CELK1-1REC4-40203-80-V on Anpu?
3. Are the CELK1-1REC4-40203-80-V price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CELK1-1REC4-40203-80-V?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Manufacturer Sensata-Airpax Sensata-Airpax Sensata-Airpax Sensata-Airpax Sensata-Airpax
Series SNAPAK® CEL CEL CEL CEL
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Product Status Active Active Active Active Active
Mounting Type Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount Panel Mount
Current Rating (Amps) 80A 125A 10A 3A 4A