Sensata-Airpax CELK1-1REC4-70016-80-V
Part No.:
CELK1-1REC4-70016-80-V
Datasheet:
AnpuCELK1-1REC4-70016-80-V.pdf
Description:
CIR BRKR,HYDMAG
Approval Agency:
1. How to order CELK1-1REC4-70016-80-V on Anpu?
3. Are the CELK1-1REC4-70016-80-V price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of CELK1-1REC4-70016-80-V?
Current Rating (Amps) 80A 125A 10A 3A 4A