Sensata-Airpax CMRB1-1RLS4C-52-50.0-DE-01-T
Part No.:
CMRB1-1RLS4C-52-50.0-DE-01-T
Datasheet:
AnpuCMRB1-1RLS4C-52-50.0-DE-01-T.pdf
Current Rating (Amps):
50A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V