CR11-52-20.0A-71019-2-V.pdf
| Image |  |
| Series | SNAPAK® | SNAPAK® | SNAPAK® | SNAPAK® | SNAPAK® |
| Packaging | Bag | Bag | Bulk | Bulk | Bulk |
| Product Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Mounting Type | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount |
| Current Rating (Amps) | 3A | 5A | 20A | 6A | 6A |
| Voltage Rating - AC | - | - | - | - | - |
| Voltage Rating - DC | 65 V | 65 V | - | - | - |