CR15-52-0.10A-S01CV-T-CF.pdf
| Current Rating (Amps) | 3A | 10A | 15A | 15A | 7.5A |
| Voltage Rating - AC | - | - | - | - | - |
| Voltage Rating - DC | 80 V | 80 V | - | 80 V | 80 V |