Sensata-Airpax IAG6-1-52-10.0-A-01
Part No.:
IAG6-1-52-10.0-A-01
Datasheet:
AnpuIAG6-1-52-10.0-A-01.pdf
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
Product Status:
Active
Current Rating (Amps):
10A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V