IAGN1-1REC4-52F-10.0.pdf
| Image |  |
| Series | IAG | IAG | IAG | IAG | IAG |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Product Status | Active | Active | Active | Active | Active |
| Mounting Type | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount |
| Current Rating (Amps) | 10A | 8A | 7A | 5A | 2A |
| Voltage Rating - AC | - | 250 V | - | - | 250 V |
| Voltage Rating - DC | - | 80 V | - | - | 80 V |