Sensata-Airpax IAGN1-1REC4-66F-30.0
Part No.:
IAGN1-1REC4-66F-30.0
Datasheet:
AnpuIAGN1-1REC4-66F-30.0.pdf
Description:
CIR BRKR HYD MAG
Current Rating (Amps):
30A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V