Sensata-Airpax IAGN1-1REC5-72-2.50
Part No.:
IAGN1-1REC5-72-2.50
Datasheet:
AnpuIAGN1-1REC5-72-2.50.pdf
Current Rating (Amps):
2.5A
Approval Agency:
1. How to order IAGN1-1REC5-72-2.50 on Anpu?
3. Are the IAGN1-1REC5-72-2.50 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of IAGN1-1REC5-72-2.50?
Current Rating (Amps) 10A 8A 7A 5A 2A
Voltage Rating - AC - 250 V - - 250 V
Voltage Rating - DC - 80 V - - 80 V