Sensata-Airpax IAGN6-1-52-2.50
Part No.:
IAGN6-1-52-2.50
Datasheet:
AnpuIAGN6-1-52-2.50.pdf
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
Current Rating (Amps):
2.5A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V