Sensata-Airpax IAGN6-1-52-7.50
Part No.:
IAGN6-1-52-7.50
Datasheet:
AnpuIAGN6-1-52-7.50.pdf
Description:
CIR BRKR,HYDMAG
Current Rating (Amps):
7.5A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V