Sensata-Airpax IAGN6-1REC4-52F-20.0
Part No.:
IAGN6-1REC4-52F-20.0
Datasheet:
AnpuIAGN6-1REC4-52F-20.0.pdf
Description:
CIR BRKR HYD MAG
Current Rating (Amps):
20A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V