IAGN6-1REC4-52F-50.0.pdf
| Current Rating (Amps) | 20A | 15A | 30A | 40A | 50A |
| Voltage Rating - AC | - | 250 V | - | - | - |
| Voltage Rating - DC | - | 80 V | - | - | - |