Sensata-Airpax IALK1-1REC4-52-70.0-01
Part No.:
IALK1-1REC4-52-70.0-01
Datasheet:
AnpuIALK1-1REC4-52-70.0-01.pdf
Mounting Type:
Panel Mount
Current Rating (Amps):
70A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V