Sensata-Airpax IALK1-1REC5-52-100.-01
Part No.:
IALK1-1REC5-52-100.-01
Datasheet:
AnpuIALK1-1REC5-52-100.-01.pdf
Mounting Type:
Panel Mount
Current Rating (Amps):
100A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V