IALK1-1REC5-52-.100-Q-01.pdf
| Image |  |
| Series | IAL | - | IAL | IAL | IAL |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Product Status | Active | Obsolete | Active | Active | Active |
| Mounting Type | Chassis Mount | - | Panel Mount | Panel Mount | Panel Mount |
| Current Rating (Amps) | 100A | - | 100A | - | - |
| Voltage Rating - AC | - | - | 250 V | - | - |
| Voltage Rating - DC | - | - | 80 V | - | - |