Sensata-Airpax IALK1-1RSG4-70290-80
Part No.:
IALK1-1RSG4-70290-80
Datasheet:
AnpuIALK1-1RSG4-70290-80.pdf
Voltage Rating - DC:
Actuator Type:
Number of Poles:
Illumination:
Illumination Voltage (Nominal):
Approval Agency:
1. How to order IALK1-1RSG4-70290-80 on Anpu?
3. Are the IALK1-1RSG4-70290-80 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of IALK1-1RSG4-70290-80?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Manufacturer Sensata-Airpax Sensata-Airpax Sensata-Airpax Sensata-Airpax Sensata-Airpax
Series IAL - IAL IAL IAL
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Product Status Active Obsolete Active Active Active
Mounting Type Chassis Mount - Panel Mount Panel Mount Panel Mount
Current Rating (Amps) 100A - 100A - -
Voltage Rating - AC - - 250 V - -
Voltage Rating - DC - - 80 V - -