Sensata-Airpax IALN1-1-72-25.0
Part No.:
IALN1-1-72-25.0
Datasheet:
AnpuIALN1-1-72-25.0.pdf
Description:
CIR BRKR,HYDMAG
Current Rating (Amps):
25A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V