Sensata-Airpax IALN1-1REC4-52-50.0-A
Part No.:
IALN1-1REC4-52-50.0-A
Datasheet:
AnpuIALN1-1REC4-52-50.0-A.pdf
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Current Rating (Amps):
50A
Voltage Rating - AC:
415 V
Voltage Rating - DC:
80 V