Sensata-Airpax IALN1-1REC4-72-10.0
Part No.:
IALN1-1REC4-72-10.0
Datasheet:
AnpuIALN1-1REC4-72-10.0.pdf
Description:
CIR BRKR,HYDMAG
Current Rating (Amps):
10A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V