Sensata-Airpax IALNK1-1-51-100.-A
Part No.:
IALNK1-1-51-100.-A
Datasheet:
AnpuIALNK1-1-51-100.-A.pdf
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Mounting Type:
Panel Mount
Current Rating (Amps):
100A
Voltage Rating - AC:
415 V
Voltage Rating - DC:
80 V