Sensata-Airpax IALNK1-1-51-15.0
Part No.:
IALNK1-1-51-15.0
Datasheet:
AnpuIALNK1-1-51-15.0.pdf
Description:
CIR BRKR HYD MAG
Mounting Type:
Panel Mount
Current Rating (Amps):
15A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V