Sensata-Airpax IALNK1-1-51-20.0-A
Part No.:
IALNK1-1-51-20.0-A
Datasheet:
AnpuIALNK1-1-51-20.0-A.pdf
Description:
CIR BRKR,HYDMAG
Mounting Type:
Panel Mount
Current Rating (Amps):
20A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V