Sensata-Airpax IALNK1-1-51-50.0
Part No.:
IALNK1-1-51-50.0
Datasheet:
AnpuIALNK1-1-51-50.0.pdf
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Mounting Type:
Panel Mount
Current Rating (Amps):
50A
Voltage Rating - AC:
415 V
Voltage Rating - DC:
80 V