Sensata-Airpax ICLR1-1-52-.500-B-00-T
Part No.:
ICLR1-1-52-.500-B-00-T
Datasheet:
AnpuICLR1-1-52-.500-B-00-T.pdf
Product Status:
Active
Breaker Type:
Magnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating (Amps):
500mA
Voltage Rating - AC:
240 V
Voltage Rating - DC:
110 V