Sensata-Airpax ICLR1-1-52-60.0-B-20-C
Part No.:
ICLR1-1-52-60.0-B-20-C
Datasheet:
AnpuICLR1-1-52-60.0-B-20-C.pdf
Product Status:
Obsolete
Current Rating (Amps):
60A
Voltage Rating - AC:
240 V
Voltage Rating - DC:
110 V