Sensata-Airpax ICLR1-1-52-63.0-HCT-20-T
Part No.:
ICLR1-1-52-63.0-HCT-20-T
Datasheet:
AnpuICLR1-1-52-63.0-HCT-20-T.pdf
Product Status:
Obsolete
Current Rating (Amps):
63A
Voltage Rating - AC:
240 V
Voltage Rating - DC:
110 V