Sensata-Airpax ICLR1-1-53-60.0-B-00-UT
Part No.:
ICLR1-1-53-60.0-B-00-UT
Datasheet:
AnpuICLR1-1-53-60.0-B-00-UT.pdf
Product Status:
Active
Current Rating (Amps):
60A
Voltage Rating - AC:
240 V
Voltage Rating - DC:
110 V