Sensata-Airpax ICLR1-1-62-63.0-E-00-C
Part No.:
ICLR1-1-62-63.0-E-00-C
Datasheet:
AnpuICLR1-1-62-63.0-E-00-C.pdf
Product Status:
Active
Current Rating (Amps):
63A
Voltage Rating - AC:
240 V
Voltage Rating - DC:
110 V