Sensata-Airpax ICLR1-1A-52-100.-B-00-N
Part No.:
ICLR1-1A-52-100.-B-00-N
Datasheet:
AnpuICLR1-1A-52-100.-B-00-N.pdf
Product Status:
Active
Current Rating (Amps):
100A
Voltage Rating - AC:
240 V
Voltage Rating - DC:
110 V