Sensata-Airpax ICLR1-1A-52-63.0-CH-20-N-RA
Part No.:
ICLR1-1A-52-63.0-CH-20-N-RA
Datasheet:
AnpuICLR1-1A-52-63.0-CH-20-N-RA.pdf
Product Status:
Active
Current Rating (Amps):
63A
Voltage Rating - AC:
240 V
Voltage Rating - DC:
110 V