Sensata-Airpax ICLR1-1A-53F-.500-C-00-U
Part No.:
ICLR1-1A-53F-.500-C-00-U
Datasheet:
AnpuICLR1-1A-53F-.500-C-00-U.pdf
Product Status:
Obsolete
Current Rating (Amps):
500mA
Voltage Rating - AC:
240 V
Voltage Rating - DC:
110 V