Sensata-Airpax ICLR1-1A-63F-.500-E-00-U
Part No.:
ICLR1-1A-63F-.500-E-00-U
Datasheet:
AnpuICLR1-1A-63F-.500-E-00-U.pdf
Product Status:
Active
Current Rating (Amps):
500mA
Voltage Rating - AC:
240 V
Voltage Rating - DC:
110 V