Sensata-Airpax IDLBXK1-1-72-80.0-GK-N6
Part No.:
IDLBXK1-1-72-80.0-GK-N6
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Mounting Type:
Panel Mount
Current Rating (Amps):
30A
Voltage Rating - AC:
415 V
Voltage Rating - DC:
80 V