Sensata-Airpax IDLBXK1-40248-100
Part No.:
IDLBXK1-40248-100
Datasheet:
AnpuIDLBXK1-40248-100.pdf
Description:
CIR BRKR,HYDMAG
Approval Agency:
1. How to order IDLBXK1-40248-100 on Anpu?
3. Are the IDLBXK1-40248-100 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of IDLBXK1-40248-100?
Current Rating (Amps) 100A 40A 50A - 20A
Voltage Rating - AC - - - - -
Voltage Rating - DC - 65 V - - -