Sensata-Airpax IDLK1-1-52-100.-01
Part No.:
IDLK1-1-52-100.-01
Manufacturer:
Sensata-Airpax
Category:
Circuit Breakers
Package:
Datasheet:
AnpuIDLK1-1-52-100.-01.pdf
Description:
CIR BRKR,HYDMAG
Manufacturer:
Sensata-Airpax
Series:
IDL
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Mounting Type:
Panel Mount
Breaker Type:
Magnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating (Amps):
100A
Voltage Rating - AC:
250 V
Voltage Rating - DC:
80 V